no-img
لایک فایل

ترفند ساخت اپل ایدی - لایک فایل


لایک فایل

ادامه مطلب

ترفند ساخت اپل ایدی
zip
دی ۱۶, ۱۳۹۵
۰ تومان

ترفند ساخت اپل ایدی


آموزش ساخت اپل ای دی با استفاده از گوشی ایفون

اپل ای دی یکی از مهمترین چیز های یک گوشی با سیستم ios میباشد که در صورت نداشتن آن عنلا قادر به انجام هیچ کاری نیستید شما برای استفاده از گوشی خود نیاز هست که حتما یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید که با استفاده از این آموزش شما قادر هستید به راحتی با استفاده از گوشی یا تبلت خود برای خود یک حساب ایجاد کنید.

ابتدا مرورگر گوشی خود را باز کنید که میتوانید از مرورگر سافاری استفاده کنید آدرس زیر را وارد کنید

http://appleid.apple.com/account

در این صفحه باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و در آخر گزینه continue را وارد کنید.

به ایملی که در کادر اول وارد کرده اید یک کد ۶ رقمی ارسال میشود که باید کد را در کادر وارد و گزینه verify را انتخاب کنید.

خب تا اینجا نصف کارها را انجام داده ایم سپس از منو گوشی خود تنظیمات را انتخاب کنید و سپس گزینه settings & iTunes و App store را انتخاب کنید.

App id همان ایمیلی است که شما وارد کرده اید در مرحله اول رمز هم همان رمزی است که چند مرحله قبل وارد کرده اید بعد از وارد کردن آن ها گزینه sign in را انتخاب کنید.

در مرحله بعد گزینه Review را انتخاب کنید و سپس از میان کشور ها کشور آلبانی Albania راانتخاب کنید و NEXT را بزنید گزینه قبول دارم Agree را انتخاب کنید

سپس اطلاعات خواسته شده را وارد کنید (اظلاعات زیاد مهم نیست میتوانید هر چیزی وارد کنید)و در آخر NEXT راانتخاب کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود به همین راحتی و بدون استفاده از کامپیوتر…

 موضوعات :
برچسب‌ها :

درباره نویسنده

وحید عابدینی 239 نوشته در لایک فایل دارد . مشاهده تمام نوشته های

مطالب مرتبط


    دیدگاه ها


    پاسخ دهید